یکشنبه 31 تیر ماه 1397 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
روز شنبه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۷، هفته نامه‌ی تجارت فردا مقاله‌ای از حسین عبده تبریزی با عنوان ʺدولت از تهدید و شوک به اقتصاد بپرهیزدʺ به چاپ رسانده است.
روز یکشنبه ۱۷ تیرماه ۱۳۹۷، روزنامه شرق مقاله‌ای با عنوان «آن اقتصاددان ناجی» به قلم دکتر حسین عبده تبریزی به چاپ رسانده است.
در روز چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۰۶، حسین عبده تبریزی در همایش مدیران شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه‌ی ملی در محل باشگاه بانک ملی (خیابان آجودانیه) شرکت کرد و سخنرانی‌ای را ارائه نمود.
در روز دوشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۰۲، حسین عبده تبریزی به دعوت کارگزاری اقتصاد بیدار در جلسه‌ی هم‌اندیشی با حضور مدیران ارشد شرکت‌های سرمایه‌گذاری در محل هتل استقلال شرکت کرد.
در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ حسین عبده تبریزی در بیست و هشتمین همایش سالانه‌ی سیاست‌های پولی و ارزی (پژوهشکده‌ی پولی وبانکی) بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شرکت کرد.
Print Send to Friends
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397 | hits : 229 | Code: 1569
فروبستن چشم بر ایام


از چهارشنبه ۹ خرداد تا پایان روز جمعه ۱۸ خرداد عملاً کشور تعطیل و دفتر و دستک‌ها بسته بود. نه روز؛ زمانی طولانی. با میانگین عمر ۷۵ سال در ایران، ۹ روز برابر است با ۲۸ صدم درصد عمر باقی‌مانده‌ی من. و این البته خیلی زیاد است. باید کاری می‌کردم که با اندک سردردهایی که این روزها گرفتار آنم هم تحمل‌پذیر باشد.
تصمیم گرفتم یکی از کارهای عقب‌افتاده از عید سال ۹۷ را انجام دهم: مروری بر کتاب‌هایی که از دوستان مختلف در ایام عید به رسم عیدی دریافت کرده‌ام. توجه به تنوع عنوان کتاب‌های ارسالی این عزیزان خود لذت‌بخش است و یادم می‌آورد که از هر قشری دوست و آشنا دارم. رهین منت این عزیزانم که هر یک به سلیقه و انگیزه‌ای، عنوانی را برگزیده‌اند. آنچه خوانده ام را برایتان در فایل زیر خلاصه کرده‌ام.
فایل را این‌جا بیابید. 
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :