جمعه 1 خرداد ماه 1394 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
در روز جمعه 15 اسفندماه 1393، در شهر اصفهان، حسین عبده تبریزی در گردهمایی «گروه توسعه‌ی صنعت و تجارت»، استان اصفهان حضور یافت و «چشم‌اندازی از اقتصاد ایران در سال 1394» به جمع ارائه نمود.
در روز پنج‌شنبه هفتم اسفندماه 1393، حسین عبده تبریزی در سمینار انجمن مهندسان مالی در مورد «وظایف مالی‌خوانده‌ها» سخنرانی كرد. در این مراسم انجمن مهندسان مالی با اعطای لوح سپاس (جایزه‌ی مشاهیر مالی) از خدمات دكتر عبده به‌عنوان معلم قدیمی مالی تقدیر كرد.
در روز یكشنبه، 10 اسفندماه، حسین عبده تبریزی در هفتمین كنفرانس توسعه‌ی نظام تأمین مالی در ایران كه در محل سالن اصلی همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، شركت كرد و در مورد تأمین مالی پروژه‌های دانش‌محور به سخنرانی پرداخت.
در روز دوشنبه 4 اسفند 1393، حسین عبده تبریزی در همایش دورنمای اقتصاد ایران در سال 1394 شركت كرد. وی مدیر پانل «بازار مسكن» بود كه با حضور دكتر حناچی، معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی و سه تن از كارشناسان واحد تحقیقات روزنامه‌ی دنیای اقتصاد و آقای ثروتی، نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی، تشكیل شد.
در روز چهارشنبه 29 بهمن 1393، حسین عبده تبریزی در سمینار جامعه‌ی حسابداران رسمی شركت كرد و میزگرد حسابرسان و بورس را اداره نمود. در این میزگرد رابطه‌ی متقابل بورس و حسابرسان مورد بررسی قرار گرفت. دكتر عربی از طرف سازمان بورس و اوراق بهادار و آقایان مشیرزاده، پورمعمار، جهانبانی، و حاجیان به‌نمایندگی از حسابرسان اعلام نظر كردند.
مجموعه سؤالات: آزمون میان‌ترم درس بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دوره دكتری دانشكده مدیریت دانشگاه تهران
مجموعه سؤالات: بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دانشگاه امام صادق (ع) ـ دانشكده معارف اسلامی و مدیریت ـ آزمون جامع مقطع دكتری ـ درس نهادها و مؤسسات مالی
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :