یکشنبه 8 آذر ماه 1394 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
پانزدهمین همایش سیاستهای توسعه مسکن در ایران در روزهای دوشنبه و سه شنبه 2 و 3 آذرماه در سالن شهید آوینی، دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار شد. دکتر حسین عبده تبریزی به عنوان دبیر علمی همایش در نشست افتتاحیه، اهداف همایش را توضیح داد و در نشست تخصصی توسعه نظام تأمین مالی مسکن، طی سخنان کوتاهی به ضرورت تأمین مالی بافتهای فرسوده پرداخت.
در روز پنجشنبه 24 آبانماه سال94، دکتر حسین عبده تبریزی در همایش «نقد اقتصاد ایران» در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران شرکت کردند و سخنرانی با عنوان " ملاحظاتی پیرامون وضعیت جاری بانک‌ها، بازار سرمایه و دولت برای تامین مالی شرکت‌های عضو اتاق" را ارائه دادند.
در روز پنجشنبه 21 آبانماه سال94، دکتر حسین عبده تبریزی سخنرانی با عنوان " ملاحظاتی پیرامون موقعیت بانکها، بازار سرمایه و دولت در ارتباط با نیازهای مپنا" در شرکت مپنا و برای مدیران آن شرکت عرضه کردند. اسلایدهای این سخنرانی را اینجا بیابید.
حسین عبده تبریزی در روز چهارشنبه 27 آبانماه سال 1394 برابر با هجدهم نوامبر 2015 در کنفرانس هفته ی بانکداری فرانکفورت پیرامون موقعیت اقتصاد ایران، فرصت های سرمایه گذاری در ایران، و موفقیت های دولت 11 ام مطالبی ارایه کرد که در اسلایدهای زیر می یابید.
در روز پنجشنبه 14 آبان‌ماه 1394، حسین عبده تبریزی در همایش خدمات بازاریابی محصولات مالی در محل هتل المپیك تهران شركت كرد و نكاتی را پیرامون وجوه اقتصادی بسته‌بندی و طراحی ابزارهای مالی ارائه نمود. در آغاز این سخنرانی، وی همچنین به شرایط امروز اقتصاد ایران و دلایل ركود حاكم اشاره كرد. پاره‌ای از اسلایدهای این سخنرانی را اینجا می‌یابید.
مجموعه سؤالات: آزمون میان‌ترم درس بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دوره دكتری دانشكده مدیریت دانشگاه تهران
مجموعه سؤالات: بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دانشگاه امام صادق (ع) ـ دانشكده معارف اسلامی و مدیریت ـ آزمون جامع مقطع دكتری ـ درس نهادها و مؤسسات مالی
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :