پنجشنبه 6 آبان ماه 1395 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
در روز چهارشنبه پنجم آبان‌ماه ۱۳۹۵، در همایش "مشارکت دولتی خصوصی (ppp) و حمل‌ونقل ترکیبی ایران و فرانسه"، حسین عبده تبریزی سخنرانی‌ای پیرامون روش‌های تأمین مالی پروژه‌های زیربنایی ارائه نمود.
در روز دوم آبان‌ماه ۱۳۹۵، در همایش وزارت نفت با عنوان کلی "همایش بررسی الزامات و چالش‌های قراردادهای مشارکت و ابزارهای مالی سرمایه‌گذاری در صنعت نفت"، حسین عبده تبریزی سخنرانی‌ای با عنوان "ویژگی‌های سرمایه‌گذاری در صنعت نفت و گاز در چارچوب اصول اقتصاد مقاومتی" ارائه کرد
حسین عبده تبریزی در ویژه‌نامه‌ی بازنشستگی نشریه‌ی تجارت فردا به بررسی "ابعاد ارتقای مدیریت و کارآمدسازی صندوق‌های بازنشستگی" پرداخت.
حسین عبده تبریزی در روز دوشنبه ۱۳۹۵/۷/۱۲ در جلسه‌ی شورای مشاوران اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران حضور پیدا کرد و ارائه‌ای با عنوان "موقعیت فعلی طرح ساماندهی سهام عدالت" به جلسه عرضه کرد.
حسین عبده تبریزی در روز دوشنبه ۱۳۹۵/۷/۱۲ در "شانزدهمین همایش سیاست‌های توسعه‌ی مسکن در ایران" که همزمان با روز جهانی اسکان بشر در محل دانشکده‌ی اقتصاد دانشگاه تهران تشکیل شد، شرکت کرد. در این جلسه وی مقاله‌ای با عنوان "بانک مسکن به مثابه‌ی بانک توسعه‌ای" ارائه کرد.
مجموعه سؤالات: آزمون میان‌ترم درس بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دوره دكتری دانشكده مدیریت دانشگاه تهران
مجموعه سؤالات: بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دانشگاه امام صادق (ع) ـ دانشكده معارف اسلامی و مدیریت ـ آزمون جامع مقطع دكتری ـ درس نهادها و مؤسسات مالی
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :