پنجشنبه 11 تیر ماه 1394 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
در شماره ۹۶ هفته‌نامه اطلاعات بورس مطلبی از حسین عبده تبریزی در مورد ضرورت توسعه‌ی بازار بدهی وجود دارد که عنوان «دولت، ناگزیر از انتشار اوراق بدهی» را بر خود گرفته است. این مقاله در تاریخ 23 خردادماه 1394 به چاپ رسیده است.
حسین عبده تبریزی و بهرنگ اسدی در بیست و پنجم‌امین همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی در تاریخ 11 خردادماه 1394 سخنرانی‌ای تحت عنوان «مدل‌های اجرایی اصلاح ساختار نظام بانکی و خروج از تنگنای اعتباری جاری» ارائه دادند. متن کامل مقاله بسیار مفصل‌تر است و توسط پژوهشکده‌ی پولی و بانکی به چاپ خواهد رسید.
در تاریخ سه‌شنبه 26 خردادماه سال 1394، حسین عبده تبریزی در همایش «بورس بر سر دوراهی تحریم» که با حمایت دو کارگزاری (بانک کشاورزی و بانک صنعت و معدن) تشکیل شده بود، شرکت کرد و سخنرانی نسبتاْ مفصلی در مورد وضعیت امروز بازار سرمایه، نرخ رشد پایین اقتصادی 1394، و چه باید کرد بورس در باقی‌مانده‌ی سال 1394 ارائه نمود.
در تاریخ 6 ژوئن 2015 برابر 16 خردادماه سال 1394، حسین عبده تبریزی در کنفرانس IBridge در شهر برلین سخنرانی کوتاهی در مورد مشکلات شرکت‌های نوپا و سرمایه‌‌ی مخاطره‌آمیز در ایران عرضه کرد. در این کنفرانس سه‌روزه حدود 1000 علاقه‌مند به کسب‌‌وکارهای نوپا و سرمایه‌ی مخاطره‌آمیز عمدتاْ از ایران و آمریکا (ایرانیان مقیم آمریکا) شرکت کردند. کنفرانس عمدتاْ بیانگر تجارب کسب‌وکارهای جدید بود و نشست‌های سخنرانی محدودی داشت. علاقه‌مندان می‌توانند ویدیوی کلیه‌ی این نشست‌ها را در سایت www.ibridges.org بیابند. زحمت عمده‌ی تشکیل این نشست مشترک بر عهده‌ی چهار فارغ‌التحصیل دانشگاه شریف بود و دانشگاه برکلی و ایرانیان سیلیکون ولی از آن حمایت کرده بودند.
در روز جمعه 15 اسفندماه 1393، در شهر اصفهان، حسین عبده تبریزی در گردهمایی «گروه توسعه‌ی صنعت و تجارت»، استان اصفهان حضور یافت و «چشم‌اندازی از اقتصاد ایران در سال 1394» به جمع ارائه نمود.
مجموعه سؤالات: آزمون میان‌ترم درس بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دوره دكتری دانشكده مدیریت دانشگاه تهران
مجموعه سؤالات: بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دانشگاه امام صادق (ع) ـ دانشكده معارف اسلامی و مدیریت ـ آزمون جامع مقطع دكتری ـ درس نهادها و مؤسسات مالی
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :