پنجشنبه 18 آذر ماه 1395 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان  | فارسی   English
"مالی شرکت‌ها" عنوان کتابی است که حسین عبده تبریزی بر پایه‌ی تجربه‌ی انتشار کتاب مدیریت مالی (وستون و بریگام; جلد ۲و۱)، در دست ترجمه و نگارش دارد.
کتاب "حدیث دوست" به همت مرتضی هاشمی‌پور توسط خانه‌ی کتاب وزارت ارشاد و به مناسبت هفتادمین زادروز عبدالله کوثری، مترجم توانای ادبیات امریکای لاتین و آثار کلاسیک یونان، در روز ۲۲ آبان ۱۳۹۵انتشار یافت.
روز چهارشنبه دوازدهم آبان‌ماه ۱۳۹۵، حسین عبده تبریزی در "همایش بررسی وضعیت نرخ ارز و اثر آن بر اقتصاد ایران" که به همت کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شده بود، شرکت کرد و سخنرانی با عنوان "نرخ ارز و تأثیر آن بر اقتصاد ایران" ارائه نمود.
در روز چهارشنبه پنجم آبان‌ماه ۱۳۹۵، در همایش "مشارکت دولتی خصوصی (ppp) و حمل‌ونقل ترکیبی ایران و فرانسه"، حسین عبده تبریزی سخنرانی‌ای پیرامون روش‌های تأمین مالی پروژه‌های زیربنایی ارائه نمود.
در روز دوم آبان‌ماه ۱۳۹۵، در همایش وزارت نفت با عنوان کلی "همایش بررسی الزامات و چالش‌های قراردادهای مشارکت و ابزارهای مالی سرمایه‌گذاری در صنعت نفت"، حسین عبده تبریزی سخنرانی‌ای با عنوان "ویژگی‌های سرمایه‌گذاری در صنعت نفت و گاز در چارچوب اصول اقتصاد مقاومتی" ارائه کرد
مجموعه سؤالات: آزمون میان‌ترم درس بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دوره دكتری دانشكده مدیریت دانشگاه تهران
مجموعه سؤالات: بازارها و نهادهای مالی
توضيحات: دانشگاه امام صادق (ع) ـ دانشكده معارف اسلامی و مدیریت ـ آزمون جامع مقطع دكتری ـ درس نهادها و مؤسسات مالی
© Copyright 2011 iranfinance.net All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :